Wolne terminy hali

Wolne terminy hali

W związku ze zbliżającym się sezonem halowym, MOSiR Karczew zaprasza grupy i osoby prywatne do rezerwowania terminów na hali. Informujemy, że posiadamy wolne terminy w dni powszednie od godziny 21.00 do 23.00.

Pytania i zapisy u kierownika ds. sportu pana Grzegorza Ankiewicza pod numerem telefonu: 602 335 493 i (22) 780 62 80.

Akcja – Lato w Mieście w Sierpniu [ZDJ.]

Akcja – Lato w Mieście w Sierpniu [ZDJ.]

„Lato w Mieście” już za nami. Było bardzo gorące i męczące w pogodzie oraz ciekawe i zajmujące na zajęciach z animatorami. O zainteresowaniu zajęciami świadczyła frekwencja. Codziennie na zajęciach mieliśmy ponad 50 dzieci. To absolutny rekord Akcji od ponad 5 lat. Jedną z przyczyn tak dużego zainteresowania na pewno były ciekawie prowadzone zajęcia. Były one dopasowane do wieku uczestników, do ich zainteresowań i możliwości. Śmiało można powiedzieć ,że dotyczyły od zabawy dla najmłodszych do sportu dla najstarszych. Zdjęcia i więcej informacji w rozwinięciu…

Czytaj dalej

Akcja – Lato w Mieście w Lipcu

Akcja – Lato w Mieście w Lipcu

Za nami pierwsza część corocznej akcji „Lato w Mieście”. Akcja trwała od 2.07 do 13.07., codziennie od 9:00 do 13:00 z wyjątkiem soboty i niedzieli.

Zajęcia były prowadzone przez naszych animatorów panów Krzysztofa i Pawła Zalewskich. W tym roku padł rekord frekwencji , zapisanych było 87 dzieci , a przez cały okres akcji uczestniczyło w niej łącznie 444 dzieci, co daje średnio na dzień ponad 44 osoby. Na pewno jednym z powodów tak wysokiej frekwencji były bardzo ciekawe tematycznie zajęcia i sposób ich prowadzenia przez opiekunów. Prowadzący umiejętnie i z ogromnym zaangażowaniem łączyli zabawę ,sportową rywalizację i poznawanie tajników danej dyscypliny sportu.

Czytaj dalej

Liga Przedszkolaka [ZDJĘCIA]

Liga Przedszkolaka [ZDJĘCIA]

W dniu 21 czerwca br. w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Karczewie odbyła się Liga Przedszkolaka, której współorganizatorem był Urząd Miejski w Karczewie. W zawodach uczestniczyły dzieci z sześciu przedszkoli z Gminy Karczew. Wszystkie grupy rywalizowały w konkurencjach sportowych takich jak: bieg slalomem w parach, nakładanie kapturków na pachołki, przewracanie pachołków i podnoszenie  w drodze powrotnej oraz wrzucanie piłeczki do słupka. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Czytaj dalej

Informacja ORLIK

Informacja ORLIK

ORLIK CZYNNY:

26 – 29.06.2018 r. od godziny 9.00 – 21.00

02.07 – 13.07.2018 r. i 20.08 – 31.08.2018 r. od godziny 13.00 – 21.00

w lipcu i w sierpniu w weekendy czynny od godziny

10.00 – 21.00 w soboty

10.00 – 20.00 w niedziele

 

Pobiegli ulicami Karczewa

Pobiegli ulicami Karczewa

Za nami II Karczewski Bieg Uliczny, wpisany w kalendarz uroczystości z okazji 470-lecia nadania praw miejskich Karczewowi. Triumfatorem biegu został Piotr Serafin, przed mieszkańcem Karczewa Adamem Barglikiem. Spośród pań najlepiej pobiegła Karczewianka Dominika Kalinowska. Wyniki i zdjęcia w rozwinięciu

Czytaj dalej