Kocham Ręczną na Orliku

4 Czerwca odbył się Wojewódzki turniej pt. „Kocham Ręczną na Orliku”, Miało przyjechać 20 drużyn, czyli 160 dzieci i 20 opiekunów. Jednakże na zawody stawiło się jedynie 7 zespołów: 4 drużyny chłopców i 3 drużyny dziewcząt. Dzieci w wieku 3-4 klasy szkoły podstawowej rywalizowały w swoich kategoriach o zakwalifikowanie się do Etapu Ogólnopolskiego.

W walce o zwycięstwo w kategorii chłopców rywalizowały ze sobą szkoły z: SP Glinki, SP nr 2 w Karczewie, SP nr 2 z Chorzeli (Chorzele). Natomiast w kategorii dziewcząt wystartowała: SP nr 2 Karczew, SP nr 2 Przasnysz, SP Miąse, SP Sobienie-Jeziory. Zwycięzcami w kategorii chłopców: SP nr 2 Przasnysz. W kategorii dziewcząt: SP nr 2 Karczew. Zwycięzcy pojadą na 3-dniowy ogólnopolski turniej w Kaliszu. Gdzie dla najlepszych drużyn przewidziane są specjalne nagrody! A każdy uczestnik finału otrzyma nie tylko medal,

Uczestnicy turnieju mieli zapewniony ciepły posiłek oraz wodę pitną. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale pamiątkowe, a na zwycięzców czekały dodatkowo puchary i dyplomy dla szkół. Wszystkie wymienione wyżej nagrody oraz poczęstunek został ufundowany przez Fundację Orły Sportu w Pucku.