UKS Wilki Otwock zaprasza na gimnastykę artystyczną

Jak informowaliśmy już wcześniej mamy dla mieszkańców Karczewa i okolic nową sportową propozycję. Nasza gmina rozpoczęła współpracę z klubem UKS Wilki Otwock i już w kwietniu ruszają pierwsze zajęcia. Zaczynamy od gimnastyki artystycznej, a już wkrótce będziemy także mieli ofertę nauki jazdy na rolkach.

W związku z tym zapraszamy, razem z Wilczym Studio Sportu i Tańca, wszystkich zainteresowanych zajęciami z gimnastyki na dzień otwarty w czwartek, 4 kwietnia o godzinie 17:30 do MOSiR przy ulicy Bohaterów Westerplatte 55. Zobaczycie krótki występ uczestniczek WSSiT z Otwocka, a po nim pokaz trenerki Studio – Anzheliki Murzaliyeva – wielokrotnej mistrzyni i wicemistrzyni Kazachstanu. Następnie odbędzie się trening otwarty. Będzie można dowiedzieć się więcej na temat spraw organizacyjnych, porozmawiać z trenerkami (Anzheliką Murzaliyeva i Haliną Labriga), a nawet zapisać na zajęcia.

Nie przegapcie takiej okazji tym bardziej, że wstęp jest bezpłatny. Ze względu na wielkość sali i komfort uczestników spotkania, liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do wcześniejszego zapisywania się na dzień otwarty, gdyż te osoby będą miały pierwszeństwo. Postaramy się oczywiście aby wszyscy zainteresowani mogli wziąć udział, jednak w przypadku zbyt dużej liczby chętnych, będziemy robić wstępną selekcję, aby zapewnić wszystkim jak najlepsze warunki.

Dopracowujemy jeszcze szczegóły dotyczące regularnych zajęć. Startujemy na początku kwietnia. Treningi będą się odbywały prawdopodobnie w każdy piętek o godzinie 17:30 i będą trwały 60 minut. Na razie planowane są zajęcia raz w tygodniu, nie wykluczamy jednak zwiększenia ich częstotliwości. Na treningi z gimnastyki artystycznej zapraszamy przede wszystkim dziewczynki w wieku od 5 do 10 lat.

Będziemy was na bieżąco informować o nowościach oraz o konkretnych datach. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Wilczym Studio Sportu i Tańca (https://www.facebook.com/wssit). Tu też możecie zgłosić swój udział w dniu otwartym.

Czekamy na was 4 kwietnia o godzinie 17:30.

kontakt@wssit.pl

tel. 505 142 540

UKS Wilki Otwock: https://www.facebook.com/wilki.otwock/

Wilcze Studio Sportu i Tańca: https://www.facebook.com/wssit/

Wilcza Akademia Rolkowa: https://www.facebook.com/WilczaAkademiaRolkowa/